Preparat COSMELAN

Terapia miejscowa, mająca na celu usunięcie hiperpigmentacji. Całkowicie usuwa przebarwienia pochodzenia hormonalnego oraz rozjaśnia piegi, plamy soczewicowate (plamy starcze), przebarwienia pozapalne czy też przebarwienia utrzymujące się od wielu lat. Czynnikami aktywnymi w preparatach cosmelan są: kwas kojowy, kwas fitowy, arbutyna, palmitynian retinolu i kwas askorbowy, które silnie złuszczają naskórek. Zabieg jest bezbolesny, natomiast przez kilka pierwszych dni po zabiegu skóra jest podrażniona i zaczerwieniona.

Cena: 1700 zł

Nomelan Cafeico SESDERMA jest linią nowoczesnych pilingów złożonych, przeznaczonych do terapii skóry z fotostarzeniem, różnego rodzaju przebarwieniami, głębokimi i płytkimi zmarszczkami, rozstępami . Złożona procedura wykorzystuje wiele aktywnych substancji w kilku stężeniach, tak aby dopasować zabieg do wrażliwości skóry, jej potrzeb oraz problemów dermatologicznych.

Wskazania

hiperpigmentacje (przebarwienia): pozapalne, melasma, piegi, plamy soczewicowate, przebarwienia związane z wiekiem, nierównomierny koloryt skóry

fotostarzenie skóry (starzenie skóry wywołane działaniem słońca) lub związane z wiekiem

trądzik, łojotok

skóra szara, pozbawiona blasku, skóra palacza

Po zabiegu skóra jest zaczerwieniona ( stopień rumienia zależy od ilości nałożonych warstw) . Pacjent wychodzi z pilingiem do domu (lekko zółta, świecąca maska), który zmywa samodzielnie  po 6-8 godz. Złuszczanie następuje w 3- 4 dobie, a  jego stopień uzależniony jest od siły działania pilingu.

Zabieg można wykonać jednorazowo w celu regeneracji naskórka lub w serii 3 – 4 zabiegów 1 raz w miesiącu w zależności od indywidualnych potrzeb i kondycji skóry

 

Cena jednego zabiegu 600 zl.