OASIS BEAUTY DAY SPA

To miejsce stworzone przez fizjoterapeutkę z piętnastoletnim doświadczeniem, która do współpracy zaprosiła kosmetologów, fizjoterapeutki, podologa oraz Dr dermatologii i medycyny estetycznej. Naszym priorytetem jest wyjątkowa dbałość o satysfakcję klienta, dlatego współpracujemy z ekskluzywnymi markami jak DERMAQUEST, VICTORIA VYNN, FORLLE'D, SESDERMA oraz stale podnosimy swoje kwalifikacje. Kreujemy autorskie zabiegi, które są połączeniem tradycyjnych oraz nowoczesnych metod pielęgnacji ciała.

Twoja satysfakcja i dobre samopoczucie są dla nas najważniejsze.

Masaże i zabiegi na ciało

Nasze spa oferuje Państwu szeroki wybór masaży od klasycznych poprzez terapeutyczne o charakterze medycznym oraz zabiegi Spa na ciało. W naszej ofercie znajdą Państwo propozycje masaży wraz z zabiegami inspirowanymi kulturami różnych zakątków świata.

Zabiegi kosmetyczne

Zabiegi kosmetyczne

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów zdecydowaliśmy się na współpracę ze światowej klasy markami Forlle’d, Dermaquest , Victoria VYNN, Sesderma. Dzięki temu możemy zaoferować Państwu najwyższą jakość i bezpieczeństwo wykonywanych usług.

Sauna / VIP Room

Zapraszamy pary oraz kameralne grupy na seanse w Saunie Fińskiej + Infrared połączonej z VIP Roomem, gdzie mogą Państwo skorzystać tez z masażu oraz zabiegów na ciało. Polecamy na spotkania z przyjaciółmi, odprężenie po pracy, wieczory panieńskie oraz wieczory dla dwojga.

Produkty na których pracujemy

Kontakt

HOTEL MARRIOTT - pasaż handlowy CENTRUM LIM
poziom: -1 lokal 20
Al. Jerozolimskie 65/79
00-697 Warszawa

Godziny otwarcia:

poniedziałek-piątek: 10.00 - 21.00
sobota: 9.00 - 21.00
niedziela: na rezerwację tel. +48 787 040 799

Reklamacje należy składać na adres email: kontakt@oasisbeautydayspa.pl

Rozpatrywanie reklamacji jest niezwłoczne, odpowiedź udzielona zostaje w terminie 14 dni od daty otrzymania reklamacji.

Send an email. All fields with are required.