Zabiegi wykonuje Dr , specjalista medycyny estetycznej

Nucleofill® - Nowość

Pierwszy kierunek działania Nucleofill® to receptory na fibroblastach w skórze. Dzięki takiemu pobudzeniu prze- kształcają się w miofibroblasty. Stymulowany jest proces wytwarzania kolagenu typu I i elastyny, co powoduje zagęszczenie skóry i jej uniesienie. Drugim mechanizmem jest „zmiatanie” wolnych rodników i silne działanie anty- oksydacyjne. Trzecim kierunkiem działania jest wiązanie przez polinukleotydy wody, zapewniające długotrwałe izoosmotyczne nawodnienie macierzy. Polinukleotydy są naturalnym produktem (pozyskiwane są z łososia), którego wysoki stopień oczyszczenia minimalizuje ryzyko alergii i uczuleń.

Cena zaczynają sięod 850 PLN60 min

Mezoterapia igłowa

KOKTAIJLE WITAMINOWEod 300 PLN30 min
DR CYJ 1AMP500 PLN20 min
POWER MEZO 60 min 900 PLN900 PLN60 min

Stymulatory/ Skin Boosters

CYTOCARE S- LINE, CYTOCARE 715 LINERASEod 800 PLN30 min

Umów się

 

Redukcja zmarszczek Wypełniacze

Zabiegi wykonuje Dr specjalista medycyny estetycznej

Powszechnie stosowana, specjalistyczna substancja, używana jest do zapobiegania powstawania zmarszczek oraz redukcji zmarszczek już powstałych. Powoduje ona zahamowanie przekazywania impulsów między nerwami a mięśniami.

Zabieg trwa krótko, bo około 15 minut. Jest prawie bezbolesny, polega na wstrzyknięciu w okolicę zmarszczki toksyny botulinowej. Wykonuje się ostrzykiwanie okolic czoła, oczu oraz ust.

Pierwsze efekty są zauważalne już po 2-3 dniach od momentu wstrzyknięcia. Pełny efekt terapeutyczny jest widoczny po 7-14 dniach. Efekt po zabiegu utrzymuje się do 6 miesięcy.

Zabieg na jedną okolicęod599 PLN
Konsultacja150 PLN

Kwas hialuronowy

Kwas hialuronowy ma za zadanie wiązanie wody w skórze oraz wypełnianie przestrzeni międzykomórkowej, natomiast wraz z wiekiem ta zdolność maleje.

W trakcie pojawienia się zmarszczek zabieg z użyciem kwasu hialuronowego ma bezcenne działanie dla skóry: wypełnia, nawilża, uelastycznia, wygładza, osłania warstwę rogową naskórka przed szkodliwymi czynnikami z zewnątrz, zmniejsza podrażnienia skóry, przyspiesza gojenie się naskórka, wzmacnia wewnętrzne warstwy skóry, ułatwia transport składników odżywczych oraz usuwanie toksycznych substancji wewnątrz skóry, zwalcza wolne rodniki, pomaga znacznie opóźnić procesy starzenia się skóry oraz dodaje skórze koloru i blasku.

Za pomocą kwasu hialuronowego korygujemy: pogłębione bruzdy nosowo-wargowe, poziome i pionowe zmarszczki na czole, promieniste zmarszczki wokół ust i obniżone kąciki ust, kurze łapki, niewielkie blizny zanikowe, powiększanie i modelowanie kształtu ust.

Efekt jest widoczny natychmiast po zabiegu i utrzymuje się na okres 6-9 miesięcy. Po zabiegu może pojawić się zaczerwienienie i obrzęk, które ustępują po 1-2 dniach.

Ceny zaczynają sięod 750 PLN
ELLANSE 1AMPod 1500 PLN 30 min
HYDROKSYAPATYT WAPNIAod 1500 PLN 30 min
Umów się

Zabieg polega na implantacji pod skórę twarzy cieniutkich nici ze złota o najwyższej próbie. Wokół nici tworzy się otoczka nowych komórek. Następuje przepływ nowych substancji odżywczych, zwiększa się elastyczność skóry, jej ukrwienie i dotlenienie.

Wzmożona produkcja kolagenu i elastyny prowadzi do znacznego zmniejszenia zmarszczek i zwiększenia elastyczności skóry. Poprawia się również kolor skóry, znikają rozszerzone naczynka i normalizuje się praca gruczołów łojowych.

Złote nici tworzą siatkę, która podtrzymuje zwiotczałe mięśnie twarzy. Zabieg wykonywany jest przy znieczuleniu miejscowym. Każda złota nić ma długość 25 cm i zakończona jest jednorazową igiełką. Ilość wszczepianych nici zależy od wieku pacjentki. Kobiety przed 40 rokiem życia potrzebują 5 nici, a kobiety starsze większej ilości nici.

Przeciwwskazaniem do zabiegu jest ciąża, cukrzyca i hemofilia. Nie powinno się mu również poddawać podczas miesiączki. Nici nie powodują żadnych reakcji alergicznych a efekt odmłodzonej skóry utrzymuje się od 7 do 10 lat po zabiegu.

PDO NITKAod 100 PLN30 min
BARBD 4D NITKAod 800 PLN60 min
APTOS NICI 1 KOMPLETod 3000 PLN90 min
Umów się

(Platelet Rich Plasma) jest koncentratem płytek krwi w niewielkiej objętości osocza. Otrzymywane jest w procesie wirowania krwi pobranej  bezpośrednio od pacjenta przed zabiegiem.

Czynniki wzrostu zawarte w osoczu bogatopłytkowym:

  • pobudzają procesy regeneracji tkanek
  • pobudzają fibroblasty do tworzenia nowego kolagenu
  • wspomagają proces angiogenezy (tworzenia nowych naczyń krwionośnych)
  • aktywują mezenchymalne komórki macierzyste
Cena (PLN)Czas (min)
Osocze bogatopłytkowe - Twarz80045
Osocze bogatopłytkowe - Twarz + Szyja110060
Osocze bogatopłytkowe - Twarz + Szyja + Dekolt120075
Lipotransfer
KOMÓRKI MACIERZYSTE + LIPOTRANSFER + OSOCZEod 6000120
KOMÓRKI MACIERZYSTE DOSTAWOWOod 4000120

 


Umów się

 

Ostateczna cena ustala jest przez lekarza przed zabiegiem, po konsultacji.

Cena (PLN)Cena maksymalna (PLN)Czas (min)
Botox - Zabieg na jedną okolicę599109030
Botox - Zabieg na dwie okolicę1090149030
Botox - Zabieg na trzy okolicę1490200030
Kwas Hialuronowy750150060
Medycyna Estetyczna599230060
Medycyna Estetyczna - Konsultacja12030