Lifting

Lifting

Zabiegi wykonuje Dr , specjalista medycyny estetycznej

Nucleofill® - Nowość

Pierwszy kierunek działania Nucleofill® to receptory na fibroblastach w skórze. Dzięki takiemu pobudzeniu prze- kształcają się w miofibroblasty. Stymulowany jest proces wytwarzania kolagenu typu I i elastyny, co powoduje zagęszczenie skóry i jej uniesienie. Drugim mechanizmem jest „zmiatanie” wolnych rodników i silne działanie anty- oksydacyjne. Trzecim kierunkiem działania jest wiązanie przez polinukleotydy wody, zapewniające długotrwałe izoosmotyczne nawodnienie macierzy. Polinukleotydy są naturalnym produktem (pozyskiwane są z łososia), którego wysoki stopień oczyszczenia minimalizuje ryzyko alergii i uczuleń.

Cena zaczynają sięod 850 zł

 


Mezoterapia igłowa

KOKTAIJLE WITAMINOWE30 minod 300 zł
DR CYJ 1AMP20 min500 zł
POWER MEZO 60 min 900 PLN60 min900 zł

 


Stymulatory/ Skin Boosters

CYTOCARE S- LINE, CYTOCARE 715 LINERASE30 minod 800 zł

 

Umów się

 

Redukcja zmarszczek Wypełniacze

Zabiegi wykonuje Dr specjalista medycyny estetycznej

Powszechnie stosowana, specjalistyczna substancja, używana jest do zapobiegania powstawania zmarszczek oraz redukcji zmarszczek już powstałych. Powoduje ona zahamowanie przekazywania impulsów między nerwami a mięśniami.

Zabieg trwa krótko, bo około 15 minut. Jest prawie bezbolesny, polega na wstrzyknięciu w okolicę zmarszczki toksyny botulinowej. Wykonuje się ostrzykiwanie okolic czoła, oczu oraz ust.

Pierwsze efekty są zauważalne już po 2-3 dniach od momentu wstrzyknięcia. Pełny efekt terapeutyczny jest widoczny po 7-14 dniach. Efekt po zabiegu utrzymuje się do 6 miesięcy.

Zabieg na jedną okolicęod599 zł
Konsultacja150 zł

Kwas hialuronowy

Kwas hialuronowy ma za zadanie wiązanie wody w skórze oraz wypełnianie przestrzeni międzykomórkowej, natomiast wraz z wiekiem ta zdolność maleje.

W trakcie pojawienia się zmarszczek zabieg z użyciem kwasu hialuronowego ma bezcenne działanie dla skóry: wypełnia, nawilża, uelastycznia, wygładza, osłania warstwę rogową naskórka przed szkodliwymi czynnikami z zewnątrz, zmniejsza podrażnienia skóry, przyspiesza gojenie się naskórka, wzmacnia wewnętrzne warstwy skóry, ułatwia transport składników odżywczych oraz usuwanie toksycznych substancji wewnątrz skóry, zwalcza wolne rodniki, pomaga znacznie opóźnić procesy starzenia się skóry oraz dodaje skórze koloru i blasku.

Za pomocą kwasu hialuronowego korygujemy: pogłębione bruzdy nosowo-wargowe, poziome i pionowe zmarszczki na czole, promieniste zmarszczki wokół ust i obniżone kąciki ust, kurze łapki, niewielkie blizny zanikowe, powiększanie i modelowanie kształtu ust.

Efekt jest widoczny natychmiast po zabiegu i utrzymuje się na okres 6-9 miesięcy. Po zabiegu może pojawić się zaczerwienienie i obrzęk, które ustępują po 1-2 dniach.

Ceny zaczynają sięod 750 zł
ELLANSE 1AMP30 minod1500 zł
HYDROKSYAPATYT WAPNIA30 minod1500 zł

Umów się

Redukcja zmarszczek  Wypełniacze
Złote nici

Złote nici

Zabieg polega na implantacji pod skórę twarzy cieniutkich nici ze złota o najwyższej próbie. Wokół nici tworzy się otoczka nowych komórek. Następuje przepływ nowych substancji odżywczych, zwiększa się elastyczność skóry, jej ukrwienie i dotlenienie.

Wzmożona produkcja kolagenu i elastyny prowadzi do znacznego zmniejszenia zmarszczek i zwiększenia elastyczności skóry. Poprawia się również kolor skóry, znikają rozszerzone naczynka i normalizuje się praca gruczołów łojowych.

Złote nici tworzą siatkę, która podtrzymuje zwiotczałe mięśnie twarzy. Zabieg wykonywany jest przy znieczuleniu miejscowym. Każda złota nić ma długość 25 cm i zakończona jest jednorazową igiełką. Ilość wszczepianych nici zależy od wieku pacjentki. Kobiety przed 40 rokiem życia potrzebują 5 nici, a kobiety starsze większej ilości nici.

Przeciwwskazaniem do zabiegu jest ciąża, cukrzyca i hemofilia. Nie powinno się mu również poddawać podczas miesiączki. Nici nie powodują żadnych reakcji alergicznych a efekt odmłodzonej skóry utrzymuje się od 7 do 10 lat po zabiegu.

PDO NITKA30 minod 100 zł
BARBD 4D NITKA60 minod 800 zł
APTOS NICI 1 KOMPLET90 minod 3000 zł

 

Umów się

Osocze bogatopłytkowe

Platelet Rich Plasma

(Platelet Rich Plasma) jest koncentratem płytek krwi w niewielkiej objętości osocza. Otrzymywane jest w procesie wirowania krwi pobranej  bezpośrednio od pacjenta przed zabiegiem.

Czynniki wzrostu zawarte w osoczu bogatopłytkowym:

  • pobudzają procesy regeneracji tkanek
  • pobudzają fibroblasty do tworzenia nowego kolagenu
  • wspomagają proces angiogenezy (tworzenia nowych naczyń krwionośnych)
  • aktywują mezenchymalne komórki macierzyste
Cenaod 600 złdo 1200 zł

 


Lipotransfer

KOMÓRKI MACIERZYSTE + LIPOTRANSFER + OSOCZE120 minod 6000 zł
KOMÓRKI MACIERZYSTE DOSTAWOWO120 minod 4000 zł

 

Umów się

Osocze bogatopłytkowe