Zabiegi wykonuje Dr specjalista medycyny estetycznej.

1.

Powszechnie stosowana, specjalistyczna substancja, używana jest do zapobiegania powstawania zmarszczek oraz redukcji zmarszczek już powstałych. Powoduje ona zahamowanie przekazywania impulsów między nerwami a mięśniami.

Zabieg trwa krótko, bo około 15 minut. Jest prawie bezbolesny, polega na wstrzyknięciu w okolicę zmarszczki toksyny botulinowej. Wykonuje się ostrzykiwanie okolic czoła, oczu oraz ust.

Pierwsze efekty są zauważalne już po 2-3 dniach od momentu wstrzyknięcia. Pełny efekt terapeutyczny jest widoczny po 7-14 dniach. Efekt po zabiegu utrzymuje się do 6 miesięcy.

  • Zabieg na jedną okolicę od 500 zł
  • Konsultacja 150 zł

2. Kwas hialuronowy

Kwas hialuronowy ma za zadanie wiązanie wody w skórze oraz wypełnianie przestrzeni międzykomórkowej, natomiast wraz z wiekiem ta zdolność maleje.

W trakcie pojawienia się zmarszczek zabieg z użyciem kwasu hialuronowego ma bezcenne działanie dla skóry: wypełnia, nawilża, uelastycznia, wygładza, osłania warstwę rogową naskórka przed szkodliwymi czynnikami z zewnątrz, zmniejsza podrażnienia skóry, przyspiesza gojenie się naskórka, wzmacnia wewnętrzne warstwy skóry, ułatwia transport składników odżywczych oraz usuwanie toksycznych substancji wewnątrz skóry, zwalcza wolne rodniki, pomaga znacznie opóźnić procesy starzenia się skóry oraz dodaje skórze koloru i blasku.

Za pomocą kwasu hialuronowego korygujemy: pogłębione bruzdy nosowo-wargowe, poziome i pionowe zmarszczki na czole, promieniste zmarszczki wokół ust i obniżone kąciki ust, kurze łapki, niewielkie blizny zanikowe, powiększanie i modelowanie kształtu ust.

Efekt jest widoczny natychmiast po zabiegu i utrzymuje się na okres 6-9 miesięcy. Po zabiegu może pojawić się zaczerwienienie i obrzęk, które ustępują po 1-2 dniach.

  • Ceny zaczynają się od 750 zł

3.  ELLANSE 1AMP

  • 30 min/OD/FROM 1500 PLN

4. HYDROKSYAPATYT WAPNIA

  • 30 min/OD/FROM 1500 PLN

 

 

Umów się