Zapraszamy  pary oraz kameralne grupy na seanse w Saunie Fińskiej + Infrared połączonej z VIP Roomem, gdzie mogą Państwo skorzystać też z  masażu oraz zabiegów na ciało. Polecamy na spotkania z przyjaciółmi, odprężenie po pracy, wieczory panieńskie oraz romantyczny wieczór dla dwojga.

Zalety korzystania z sauny Infrared:

-detoksykacja organizmu( + pomoc w utracie wagi)tkanka tłuszczowa zgromadzona w naszym organizmie traci swoją molekularną stabilność dzięki temu większa jego ilośc rozpuszcza się we krwi i jest wydalana z organizmu powodując utratę wagi oraz toksyn tj rtęć,ołów ,miedź,kadm,mangan,nadmiar sodu,chlorki,arsen,nikiel,szkodliwe związki benzenu,mocznik,cholesterol,nikotyna

-Wzmocnienie systemu immunologicznego

Sesja w saunie podnosi temperaturę ciała o 1-3 stopnie C wprowadzając organizm w stan zbliżony do gorączki, będącej jednym z naturalnych systemów obronnych organizmu przed pasożytami, bakteriami i infekcjami.

-Wydajnosc układu sercowo-naczyniowego

Podczas korzystania z sauny infrared, naturalną reakcją organizmu jest próba schłodzenia się poprzez zwiększenie przepływu krwi przez naczynia znajdujące się tuż pod skórą. Zwieksza to tętno,wydajność serca oraz tempo metabolizmu.

-Walka z cellulitem

Sauna Infra red to doskonałe rozwiązanie na problem cellulitu składającego się z tłuszczu, wody i toksyn. Intensywne pocenie się podczas korzystania z sauny sprzyja usuwaniu cellulitu. Doskonałe efekty można uzyskać w połaczeniu z dietą oraz masażami.

Koedukacyjna sauna fińska 60 min. 50 zł.
Całkowita rezerwacja 90 zł.
Cena jednorazowego seansu Infrared:
30 zł za 30 min, 15 zł za 15 min.