Zapraszamy  pary oraz kameralne grupy na seanse w Saunie Fińskiej + Infrared połączonej z VIP Roomem, gdzie mogą Państwo skorzystać też z  masażu oraz zabiegów na ciało. Polecamy na spotkania z przyjaciółmi, odprężenie po pracy, wieczory panieńskie oraz romantyczne.

Zalety korzystania z sauny Infrared:

-detoksykacja organizmu, pomoc w utracie wagi. Tkanka tłuszczowa zgromadzona w naszym organizmie traci swoją molekularną stabilność dzięki temu większa jego ilość rozpuszcza się we krwi i jest wydalana z organizmu powodując utratę wagi oraz toksyn tj. rtęć czy ołów, szkodliwe związki benzenu, mocznik, cholesterol, nikotyna.

-Wzmocnienie systemu immunologicznego

Sesja w saunie podnosi temperaturę ciała o 1-3 stopnie C wprowadzając organizm w stan zbliżony do gorączki, będącej jednym z naturalnych systemów obronnych organizmu przed pasożytami, bakteriami i infekcjami.

-Wydajność układu sercowo-naczyniowego

Podczas korzystania z sauny infrared, naturalną reakcją organizmu jest próba schłodzenia się poprzez zwiększenie przepływu krwi przez naczynia znajdujące się tuż pod skórą. Zwiększa to tętno, wydajność serca oraz tempo metabolizmu.

-Walka z cellulitem

Sauna Infra red to doskonałe rozwiązanie na problem cellulitu składającego się z tłuszczu, wody i toksyn. Intensywne pocenie się podczas korzystania z sauny sprzyja usuwaniu cellulitu. Doskonałe efekty można uzyskać w połączeniu z dietą oraz masażami.

Koedukacyjna sauna fińska (max) 60 min. 50 zł. za osobę.
Całkowita rezerwacja (max) 60 min. 90 zł.
Cena jednorazowego seansu Infrared: 30 zł za (max) 30 min, 15 zł za 15 min.