Zapraszamy  pary oraz kameralne grupy na seanse w Saunie Fińskiej + Infrared połączonej z VIP Roomem. Mogą Państwo skorzystać też z  masażu oraz zabiegów na ciało. Polecamy na spotkania z przyjaciółmi, odprężenie po pracy, wieczory panieńskie oraz romantyczne.

Właściwości sauny Fińskiej:

Dzięki oddziaływaniu ciepłem na organizm, sauna fińska uruchamia procesy wewnątrz organizmu, rozpoczynające się pod wpływem wzrostu temperatury wewnętrznej ciała. Wzrost ciepłoty ciała przyspiesza krążenie krwi, dzięki czemu organy pracują lepiej. Krew dostarczana jest do kończyn, serce przyspiesza. Zabiegi w saunie fińskiej wskazane są zatem przy zaburzeniach krążenia obwodowego i niedokrwistości (anemii). Także osoby cierpiące na astmę lub odczuwające bóle reumatyczne, bóle mięśni oraz borykające się ze spadkami ciśnienia tętniczego docenią dobroczynny wpływ sauny fińskiej. Sauna ma wpływ na układ oddechowy, układ krążenia oraz łagodzenie bólu. Podczas zabiegu następuje przyspieszanie przemiany materii oraz intensywne rozgrzanie organizmu. Wspomaga zrzucanie zbędnych kilogramów, oczyszczanie organizmu z toksyn oraz zwiększenie chęci na ćwiczenia fizyczne i zdrowy ruch.

Właściwości sauny Infrared:

-detoksykacja organizmu, pomoc w utracie wagi. Tkanka tłuszczowa zgromadzona w naszym organizmie traci swoją molekularną stabilność dzięki temu większa jego ilość rozpuszcza się we krwi i jest wydalana z organizmu powodując utratę wagi oraz toksyn tj. rtęć czy ołów, szkodliwe związki benzenu, mocznik, cholesterol, nikotyna.

-Wzmocnienie systemu immunologicznego
Sesja w saunie podnosi temperaturę ciała o 1-3 stopnie C wprowadzając organizm w stan zbliżony do gorączki, będącej jednym z naturalnych systemów obronnych organizmu przed pasożytami, bakteriami i infekcjami.

-Wydajność układu sercowo-naczyniowego
Podczas korzystania z sauny infrared, naturalną reakcją organizmu jest próba schłodzenia się poprzez zwiększenie przepływu krwi przez naczynia znajdujące się tuż pod skórą. Zwiększa to tętno, wydajność serca oraz tempo metabolizmu.

-Walka z cellulitem
Sauna Infrared to doskonałe rozwiązanie na problem cellulitu składającego się z tłuszczu, wody i toksyn. Intensywne pocenie się podczas korzystania z sauny sprzyja usuwaniu cellulitu. Doskonałe efekty można uzyskać w połączeniu z dietą oraz masażami.

Całkowita rezerwacja sauna fińska(max) 60 min60 PLN od osoby
Seans Infrared(max) 30 min50 PLN
Seans Infrared(max) 15 min25 PLN

 


Umów się