RHEA pHSHAPE

4 etapowy zabieg  wyszczuplający modelujący

RHEA pHSHAPE to nowoczesna metoda modelowania ciała, skierowana do osób borykających się z problemem nadmiaru tkanki tłuszczowej. Wykorzystuje ona unikalny koncept MorphoLayerin®.

pHSHAPE od RHEA Cosmetics to rodzaj karboksyterapii bez użycia igieł. Zabieg jest całkowicie nieinwazyjny, bezpieczny i skuteczny. Polega na naprzemiennym stosowaniu produktów o pH alkalicznym i kwasowym, które są nakładane w określonej kolejności.

Dla kogo?

 • Doskonały jeśli masz problem z nadmiarem tkanki tłuszczowej, cellulitem. Szczególnie, w przypadkach modelowania najbardziej krytycznych obszarów, z którymi nie radzi sobie nawet siłownia. Działanie modeluje sylwetkę i sprzyja widocznemu działaniu wyszczuplającemu. Stymuluje usuwanie tłuszczu, zapobiega powstawaniu cellulitu i nowych adipocytów. Redukuje skórkę pomarańczową.
 • Doskonały jeśli Twoje nogi są ciężkie i zaczynają boleć w ciągu dnia. Idealny na okresy zmęczenia i wyczerpania fizycznego. Działanie aktywuje drenaż i usuwanie nadmiaru płynów, zapewniając uczucie świeżości i lekkości na nogach. Przeciwdziała zatrzymywaniu wody i kruchości żył, eliminując toksyny.

Rekomendowany kurs 5 - 7 zabiegów

Pod czas zabiegu  jest wykorzystany specjalny strój:
Lekkie legginsy kompresyjne i rękawy z półszerokim wzorem dla lepszego efektu

Umów się

 


Masaż gorącą czekoladą

 • Dzięki czekoladzie i zawartych w niej przeciwutleniaczom możemy liczyć na regenerację naszej skóry, a także na nadanie jej niesamowitej miękkości
 • Masaż czekoladą pomaga nam oczyścić skórę i usunąć martwy naskórek, a to wszystko dzięki zawartości składników detoksykujących
Umów się

 

Masaż Kobido

         • Bezinwazyjny lifting
         • Wpływa na wygląd twarzy i kondycję skóry
         • Zmniejsza napięcie mięśni
         • Cera jest lepiej dotleniona i odżywiona

Kobido to starożytna japońska technika masażu twarzy, która jest często nazywana “niechirurgicznym liftingiem twarzy”. Jest to naturalna metoda poprawy wyglądu skóry bez konieczności korzystania z inwazyjnych procedur medycyny estetycznej.

Masaż Kobido składa się z pięciu głównych etapów. Pierwszy etap to masaż tkanek głębokich, który pomaga zniwelować napięcie mięśniowe i wygładzić drobne zmarszczki mimiczne. Następnie następuje etap głębokiego relaksu, który pomaga rozluźnić mięśnie i zmniejszyć stres. Trzeci etap to drenaż limfatyczny, który poprawia przepływ limfy i pomaga zmniejszyć obrzęki i opuchliznę. Czwarty etap to część liftingująca, która jest najbardziej intensywna i pomaga poprawić owal twarzy, zwiększa przepływ krwi i unosi skórę. Ostatni, piąty etap to akupresura, która polega na stymulacji różnych punktów na twarzy, co wpływa na pracę danego mięśnia.

Celem masażu Kobido jest poprawa kondycji skóry twarzy, stymulacja mięśni, poprawa ukrwienia i ogólna poprawa wyglądu skóry. Dzięki złożoności i intensywności technik oraz pracy na głębszych warstwach skóry i mięśni, efektem jest naturalny efekt liftingu.

Umów się