AYURVEDA Len & Indyjska Bawełna

Luksusowe peelingi z naturalnych przypraw, kwiatów i ziół, wykorzystywane w tradycyjnej medycynie Bali i Jawy. Zmieszane z roślinnym olejkiem, doskonale eksfoliują, oczyszczają i odżywiają skórę. Ziołowy kompres działa leczniczo, przeciwbólowo, antyseptycznie oraz rozluźniająco , jest to mieszanka ziół Bali rozluźniająca mięśnie, kojąca nerwy, poprawiająca krążenie i usuwająca toksyny. Zabieg  odświeży, wygładzi i odmłodzi skórę , zrelaksuje i orzeźwi.

  • masaż balijski 60 min
  • ziołowy peeling z ciepłym olejem
  • body wrap ( zawijanie)

masaż + peeling + body wrap (zawijanie)100 min470 PLN

Umów się


AYURVEDA Mango & Święta bazylia Tulsi

Zabieg naturalnej medycyny hinduskiej opartej na holistycznym podejściu do uzdrawiania. Działa leczniczo, antyseptycznie, nawilżająco oraz kojąco i regenerująco.

Peeling + body wrap (zawijanie) + masaż
470 PLN - 100 min

 

Umów się

 

 

BALINESE BOREH - ROYAL RITUALS

Rytuały z Bali i Jawy. Luksusowe peelingi z naturalnych przypraw, kwiatów i ziół, wykorzystywane w tradycyjnej medycynie Bali i Jawy. Zmieszane z roślinnym olejkiem, doskonale eksfoliują, oczyszczają i odżywiają skórę. Ziołowy kompres działa leczniczo, przeciwbólowo, antyseptycznie oraz rozluźniająco. Balinese Boreh to mieszanka ziół Bali rozluźniająca mięśnie, kojąca nerwy, poprawiająca krążenie i usuwająca toksyny. Natomiast Javanese Lulur jest mieszanką egzotycznych kwiatów Javy, która odświeża, wygładza i odmładza skórę.

Peeling + Body Wrap ( owijanie ) + Balsam
350 PLN - 60 min

Peeling + Body Wrap (owijanie) + Masaż ciała
550 PLN - 120 min

 

Umów się

 

CZEKOLADOWA EUFORIA

Rozpieszczający seans dla ciała i zmysłów, wprowadzający w stan odprężenia i napełniający optymizmem. Działa również odmładzająco.

 

 

Peeling + Gorąca maska + Body Wrap (owijanie) + Balsam
370 PLN - 75 min

Peeling + Gorąca maska + Body Wrap (owijanie) + Masaż
570 PLN - 120 min

 

Umów się

 

 

Masło SHEA O ZAPACHU MONOI, MARAKUI ,BIAŁEGO PIŻMA
350 PLN - 60 min

 

Umów się